VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: futbolli

Media franceze (1932) – Shqipëria, një vend ku futbolli po zhvillohet dhe popullarizohet me hapa të shpejta

By | June 10, 2019

Promovohet libri “Real Madridi: Më i miri në botë”

By | January 3, 2019

Botërori në futboll , jeta politike dhe Kosova – Nga Skënder MULLIQI

By | June 25, 2018

Këndi i humorit: Burri në sallon ishte ulur në divan dhe po bënte zapink nëpërmjet dy kanaleve

By | August 28, 2017

SHBA, Kanadaja dhe Meksika kandidaturë të përbashkët për Botërorin 2026

By | April 11, 2017

Këndi i humorit: U be nje ndeshje futbolli mes INSEKTEVE dhe SHPENDEVE

By | March 11, 2017