VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Era istrefi

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi në listën e personave me ndikim në Evropë

By | December 4, 2018

Sulmohet ish i dashuri i Era Istrefit, përfundon në spital

By | October 9, 2018

Pas pak nis Botërori 2018, me një ceremoni spektakolare që s’duhet humbur

By | June 14, 2018

Era Istrefi rrezikon performancën në Botëror, se është shqiptare

By | May 27, 2018

Video – Rusi 2018: Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam publikojnë këngën “Live it Up”

By | May 25, 2018

Era do të këndojë himnin e Kampionatit Botëror, ja kur publikohet kënga

By | May 22, 2018

Zbulohet një pjesë e këngës ‘Redrum’ të Era Istrefit (Video)

By | February 20, 2017

Era sjell këngën e re “Redrum” më 24 shkurt

By | February 15, 2017

Era Istrefi merr pasaportën shqiptare: Më 2017 kam një turne anembanë botës

By | January 20, 2017

Era Istrefi feston 200 milionë kilikime për BonBon, paralajmëron këngën e re (video)

By | October 28, 2016

Era Istrefi rrëfen hollësi dhe sekrete: Ja radio amerikane që zbuloi talentin tim

By | September 24, 2016

Publikohet FOTO nudo e Era Istrefit nga vaska

By | September 12, 2016

Daçiçi proteston në OKB për këngën e Era Istrefit (video)

By | August 25, 2016

Gazetari francez propozim martese Era Istrefit gjatë intervistës (Video)

By | May 24, 2016

Flasin i dashuri dhe ish i dashuri i Era Istrefit

By | May 22, 2016

Era Istrefi me ‘Bonbon’ në televizionin e njohur gjerman (video)

By | May 8, 2016

Era Istrefi më e kërkuara në Izrael

By | April 21, 2016

RTL2: Era Istrefi si Rihanna

By | April 14, 2016

Era Istrefi pushton top-listat muzikore në Gjermani dhe Britani

By | February 20, 2016

Mediat e huaja: Era Istrefi, Rihanna shqiptare! (video)

By | February 3, 2016

Miss Universe 2015, Shqipëria përfaqësohet me modelen Megi Luka

By | September 21, 2015