VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Lady Gaga

Mbrëmja Oscar për herë të parë pa moderator

By | January 10, 2019

Gjithçka gati për spektaklin filmik Globi i Artë

By | January 6, 2019

AFORIZMA NGA LADY GAGA (Lindur më 28 mars 1986)

By | March 28, 2017

Më 28 mars 1986 lindi Lady Gaga, shtriga e famshme e muzikës botërore

By | March 28, 2017

Foto+Video/ Super Bowl 2017, Lady Gaga zbret nga ‘qielli’ dhe mahnit amerikanët

By | February 6, 2017

Trumpi president, Lady Gaga e përlotur, proteston përpara Trump Tower

By | November 10, 2016

“Mtv Europe Music Awards”, triumfojnë Justin Bieber e Lady Gaga

By | November 7, 2016

Lady Gaga do të jetë ylli i Super Bowl 2017

By | October 1, 2016

Lady Gaga me Bradley Cooper në bisedime për një tjetër Remake të “A Star is Born”

By | June 17, 2016

Lady Gaga sot i mbush 30 vjet

By | March 28, 2016

Aforizma nga Lady Gaga (Lejdi Gaga – lindur më 28 mars 1986)

By | December 5, 2015

Billboard shpall këngëtaren Lady Gaga ‘Gruaja e Vitit’

By | October 2, 2015

SHËTITORJA E FAMËS NDERON KËNGËTARËT VAN MORRISON DHE LADY GAGA

By | June 20, 2015