VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: përfaqësuese

Palmeri mban qëndrim në prag të vendimit të Gjykatës Kushtetuese të Kosovës

By | May 27, 2020

France Football: Aliti në ekipin më të mirë të botës pas ndeshjeve të Ligës së Kombeve

By | March 28, 2019

Kosova më e frikshme se kurrë, ja lojtarët e grumbulluar për 2 sfidat e marsit

By | March 12, 2019

Kristian Panuçi shpalos listën e tij të çudirave

By | March 17, 2018

Zgjedhjet në Maqedoni – Rezultatet paraprake, shqiptarët kryesojnë bindshëm në disa Komuna

By | October 15, 2017

SHBA, Kanadaja dhe Meksika kandidaturë të përbashkët për Botërorin 2026

By | April 11, 2017