VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Fredi Alizoti

PD publikon tjetër përgjim: Rama shpërblen me post drejtori policin që i jepte “pakot” Fredi Alizotit

By | April 3, 2019

VIDEO – “I more ato”-dalin përgjimet e reja mes Fredi Alizotit dhe Drejtorit të policisë

By | March 27, 2019

Dalin të tjera përgjime për ‘Babalen’, Fredi Alizoti merr lekët: Kam folur edhe me Taulant Ballën

By | March 23, 2019

Babalja: Alizotin e manipuluan, gënjehet me dy birra

By | October 16, 2018

“Mora një pako të mirë”, “Nuk kam kthim prapa”, PD zbardh përgjimet e Alizotit

By | October 15, 2018

“Veliu dhe Balla më bën presion”, Prokuroria has vështirësi me videon që publikoi Salianji (video)

By | October 14, 2018

Audiopërgjimi i vëllait të Xhafajt, i arrestuari Alizoti: Do merrnim 200 mijë euro

By | October 9, 2018