VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Artan Lleshi

Mos u tund nga komunistët, Adi Krasta, ata mbeten armiq të paparë të Elitës – Nga ARTAN LLESHI

By | August 29, 2019

Artan Lleshi: Letër e hapur ambasadës së SHBA dhe Delegacionit të BE në Shqipëri (shqip dhe anglisht)

By | May 13, 2019