VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Grammy

Dua Lipa, thuaje me plot gojën se jeni shqiptare nga Kosova! – Nga Skënder Karaçica

By | February 13, 2019

Dua Lipa bën historinë, fiton “Grammy”-n e dytë në karrierë (video dhe fotot)

By | February 11, 2019

Suksesi i këngëtareve shqiptare – Dua Lipa dhe Bebe Rexha nominohen për herë të parë në Grammy

By | February 9, 2019

Vdes në moshen 86 vjeçare kompozitori i famshëm Michel Legrand

By | January 26, 2019

Dy këngëtaret shqiptare nominohen për çmimet “Grammy”

By | December 7, 2018

Bruno Mars “rrëmben” gjashtë çmime Grammy

By | January 29, 2018

Adele dhe Bowie fitojnë nga pesë çmime Grammy

By | February 13, 2017