VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Xhevahir Spahiu

Lexon lajmin për ndarjen e Fatos Arapit nga jeta, Xhevahir Spahiu shpërthen në lot

By | October 11, 2018

Një promovim libri shumë emocionues (përshtypjet e një pjesëmarrësi) – Nga Përparim Hysi

By | July 15, 2018

Jetëshkrimi i poetit të njohur Xhevahir Spahiu

By | March 6, 2018

KLITHMA PA BRIGJE – Poezi nga XHEVAHIR SPAHIU

By | May 31, 2017

Për ty dhe asnjë tjetër, asnjë tjetër – Poezi nga XHEVAHIR SPAHIU

By | July 9, 2016

FERRPARAJSA – Poezi nga XHEVAHIR SPAHIU

By | May 31, 2016

Poezi nga Xhevahir Spahiu Të rrosh, përkthehet të luftosh!

By | April 23, 2016

Zbulohet dokumenti ku Sigurimi i Shtetit kërkonte arrestimin e poetit Xhevahir Spahiu

By | October 1, 2015