VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kryeqytet

Më 21 prill të vitit 753 para erës së re u themelua Roma, qyteti i përjetshëm

By | April 21, 2019

Australia zyrtare e njeh Jerusalemin perëndimor si kryeqytet të Izraelit

By | December 15, 2018

Këndi i humorit: Një baba polic vendosi të shkojë në shkollë të pyeste drejtorin për fëmijën e tij

By | September 7, 2018

Në Jerusalem vendosen shenjat rrugore të ambasadës amerikane

By | May 7, 2018

Budapesti, qytet i historisë, kulturës dhe traditës

By | March 10, 2018

Gjithçka gati për festën e Pavarësisë së Kosovës, zbardhet axhenda

By | February 15, 2018

Vajtoni fatzeza nana palestineze! – Nga Sami Repishti *

By | January 29, 2018

Jeruzalemi kryeqytet i Izraelit, Kongresi e mbështet Donald Trumpin

By | December 30, 2017

Protesta gjatë lutjeve në xhaminë Al Aksa në Jeruzalem

By | December 22, 2017

Ambasada e SHBA në Tiranë: Ne punojmë për paqen, shpresojmë te rezultati i mirë për popullin izraelit dhe palestinez

By | December 22, 2017

Një vendim i vështirë dhe një votim i gabuar! – Nga Partizan Cene

By | December 22, 2017

Jeruzalemi, polemika në Tiranë rreth votës së Shqipërisë në OKB

By | December 22, 2017

Asambleja e Përgjithshme, pro rezolutës që refuzon njohjen e Jeruzalemit si kryeqytet

By | December 21, 2017

Haley: SHBA do të mbajë shënim emrat në votimin për Jeruzalemin

By | December 21, 2017

Rezolutë në OKB kundër njohjes së Jeruzalemit si kryeqytet

By | December 20, 2017

Jeruzalemi – Nga Herodi tek Sulejmani i Madhërishëm, 5 personazhet që i dhanë formën një qyteti

By | December 8, 2017

Raportet: Trumpi mund të jetë afër njohjes së Jerusalemit

By | December 2, 2017

Koreja Veriore i tërheq ambasadorët e vet në Kinë, Rusi dhe OKB, teksa tensionet me SHBA-në rriten

By | August 14, 2017

Basha me fëmijën – tall kryeministrin: E paske timonin si të Ramës

By | June 11, 2017

Tre në pranga – Dhunuan motrën, nënën dhe ish – nusen

By | April 25, 2016

Sa e bukur duket Tirana – me fotot e nxënësve të shkëlqyer në vend të politikanëve të urryer!

By | October 15, 2015