VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Eurovizion

Fillon gara e Eurovizionit në Tel Aviv

By | May 13, 2019

Tre shqiptarë në finalen e “Eurovizion”-it, ja radha e performancës së Eugentit, Elenit dhe Ermalit

By | May 11, 2018

Ukraina ndalon pjesëmarrjen e përfaqësueses ruse në Eurovizion

By | March 22, 2017

Fituesja e Eurovizionit nderohet me titull nga Poroshenko

By | May 17, 2016

Milaim Zeka tregon për skandalin: Bora Kokëdhima donte të zhvishte Eneda Tarifën

By | May 16, 2016

Stresi: Ja pse Shqipëria dështoi prapë në Eurovizion

By | May 13, 2016

Shqipëria garon sonte në Eurovizion: ja kodi dhe mënyra e votimit

By | May 12, 2016

EBU hetim ndaj ekipit të Armenisë në Eurovizion

By | May 12, 2016