VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shpirti

Fati! Ç’pemë të padukshme e të paskaj – Poezi nga JUAN RAMÒN JIMÉNEZ – Përktheu: Skënder Buçpapaj

By | October 5, 2017

“Kopshti i mendjes” dhe “kopshti i shpirtit” – Esé nga Agron Shabani

By | May 31, 2017

Kështu më nuk do të kalojmë – Poezi nga GEORGE GORDON BYRON – Shqipëroi: ELIDA BUÇPAPAJ

By | March 27, 2016