VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shembja e Teatrit

Deklarata e Metës për shembjen e Teatrit, Budina nga Burreli: Ka një lëvizje të madhe anti- shqiptare, o sot o kurrë të mbrojmë identitetin kulturor

By | May 26, 2020

“La Repubblica” tregon si u fshi ndërtesa nga “zemra” e Tiranës: Ndodhi në agim, policët shkuan me kallashnikov

By | May 24, 2020

Deputeti gjerman: Shembja e Teatrit Kombëtar me aq ngut shtron shumë pikëpyetje, akt që më trishton!

By | May 23, 2020

MAJI I LULEVE, I REVOLTAVE, I DHUNËS…SHEMBJA E TEATRIT Nga Lek Mirakaj

By | May 22, 2020

Meta: Bashkë me Teatrin Kombëtar ra çdo iluzion për ekzistencën e shtetit të së drejtës në Shqipëri

By | May 20, 2020

Meta përsëri: Shkatërrimi i Teatrit, akt barbar dhe shkombëtarizues, i paamnistueshëm

By | May 19, 2020

Reuters dhe NYT për teatrin: Fati i ndërtesës ka ndarë shoqërinë. Zemërim kundër qeverisë në Tiranë

By | May 17, 2020

U shoqërua në polici, gazetari Lela: Më goditën disa herë, kam dhimbje në qafë

By | May 17, 2020

Le Courrier des Balkans: Shembja e Teatrit, Fusha i lidhur me një rrjet ndërkombëtar droge

By | July 26, 2019