VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Lobit serb

Deklarata e Metës për shembjen e Teatrit, Budina nga Burreli: Ka një lëvizje të madhe anti- shqiptare, o sot o kurrë të mbrojmë identitetin kulturor

By | May 26, 2020

Meta: Shembja e teatrit i intereson lobit serb dhe prorus në Uashington. Kam prova e dokumente që do i bëj publike në kohën e duhur

By | May 26, 2020