VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sali Berisha

A iu ndalua Sali Berishës hyrja në SHBA? Ja si përgjigjet Departamenti i Shtetit

By | February 1, 2019

Berisha i përgjigjet Thaçit: Më përpara dal në debat me Vuçiqin, sesa me ty

By | January 31, 2019

Historia e Edi Ramës me diplomaten greke, Berisha: I ndiqte Shërbimi Informativ (video)

By | January 25, 2019

Denoncimi – “Zbulohet personi, ja kush e mbrojti Klement Balilin”

By | January 17, 2019

Berisha: “Edi Rama nuk mund të jetë Ministër i Jashtëm, ia ndalon Kushtetuta”

By | January 14, 2019

Mosdekretimi i Cakajt, Berisha: Goditje e merituar për flamurtarët albanofobë të Serbomadhisë

By | January 10, 2019

Berisha: Rama po i jep ministrinë e Jashtme një njeriu që mbështet ndarjen e Kosovës

By | January 7, 2019

Për intervistën e Adi Krastës me Sali Berishën & një intervistë 24 vite më parë!-Nga cikli: të vërtetave u vjen rradha! Nga Elida Buçapaj

By | December 29, 2018

Replikat – Berisha kërcënon socialistët: Ju jap fjalën e nderit, votoni ose djemtë do rrëmbejnë armët

By | December 21, 2018

Sali Berisha uron Kosovën për ushtrinë

By | December 14, 2018

Berisha për Der Standard: Hashim Thaçi po e valëvit flamurin e Serbisë së Madhe me Edi Ramën iniciator

By | December 14, 2018

George H W Bush mban ” Urdhërin e Skënderbeut” – Nga ARDIAN MURRAJ (Tekst dhe video)

By | December 8, 2018

George H W Bush përmes përshtypjeve dhe një interviste për TVSH në Krujë, 1994 – Nga ARDIAN MURRAJ

By | December 8, 2018

Intervista – Takimet me Presidentin amerikan Xhorxh Bush dhe gjendja e sotme politike e vendit

By | December 3, 2018

(Video) Deklarata e javës:Ish-presidenti kroat Stipe Mesić: Në Kosovë nuk mund të realizohen as dëshirat e Milosheviçit dhe as të Vuçiçit !

By | December 2, 2018

28 nëntori 1944, Shqipëria – nga një pushtim i vjetër në një pushtim të ri! Nga Sali Berisha

By | December 2, 2018

In Memoriam: Berisha zbardh SMS me ish-presidentin Bush dhe takimet për Kosovën

By | December 2, 2018

Shqipëri, mesazhe ngushëllimi për vdekjen e George H.W.Bush

By | December 1, 2018

Mustafaj: Berisha e tepronte me denigrimin e kundërshtarit

By | November 14, 2018

Homazhet për Mid’hat Frashërin, Berisha: Ata që urdhëruan eliminimin e tij fizik, kanë përfunduar në koshin e….

By | November 14, 2018

Berisha: Ekstremistët e tërbuar grekë përdhosën territorin shqiptar

By | November 8, 2018

Berisha: “Rama harroi Sandrin, doli nga Presidenca si pentito, si i dhj…”

By | November 4, 2018

Tri akuzat e renda dhe poshteruese qe u leshuan mbi Xhafen! Nga Sali Berisha

By | October 29, 2018