VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sali Berisha

Berisha zbulon detaje si u vra kolonel Ahmet Krasniqi dhe akuzon rëndë Fatos Klosin

By | May 31, 2019

Këtë video të Sali Berishës nuk do të donte kurrë ta shihte Thaçi (video)

By | May 27, 2019

Deklarata e javës: Berisha: Hashim Thaçi është arrestuar për vrasjen e gazetarit Ali Uka

By | May 25, 2019

I VOGLI THAÇI NDAJ TË MADHIT BERISHA – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | May 25, 2019

“Këtu Rama po pi drogë”, Berisha publikon fotot e kryeministrit

By | May 24, 2019

Berisha hap dosjet: Pse Thaçi është argati i Serbisë, ju tregoj arrestimin

By | May 24, 2019

Haradinaj mbron Sali Berishën: Thaçi është bashkëpunëtor i Aleksandër Vuçiqit (video)

By | May 22, 2019

Sali Berisha: 200 anëtarë të LDK u vranë pas luftës, Thaçi të shkojë në Hagë

By | May 7, 2019

Dy fjalë për Adnan Merovcin: Po të ishte gjallë Ibrahim Rugova kish me t’thanë: “Hiqju shkrimit Merovc!” Nga Elida Buçpapaj

By | April 2, 2019

Ai që duhet të heshtë tani është Berisha sepse është ai Frankenstein i monstrës Rama! – Nga BUJAR LAPAJ

By | March 11, 2019

Pas përjashtimit të Murrizit, ish-kryeministri tregon se ç’do ndodhë me Rudina Hajdari

By | March 1, 2019

Rama në “La Republica”: Berisha është penduar që nuk më vrau kur ishte në pushtet (intervista e plotë)

By | February 23, 2019

Berishës i hiqet mbrojtja nga Garda e Republikës, ish kryeministri: Një gjest frikacakësh!

By | February 21, 2019

Berisha publikon videon: Ja çfarë i ka shpërndarë Rama ambasadave

By | February 21, 2019

LIVE – Protesta, deputetët i dorëzojnë publikisht mandatet: Rama ik! (videot)

By | February 21, 2019

Pavarësia e Kosovës, Berisha poston fotot: Me kryetrimin e kombit shqiptar

By | February 17, 2019

Sali Berisha publikon videon: Protesta lebetiti Narkoshtetin dhe u bë lajmi i botës (video)

By | February 16, 2019

Berisha: Rama shpëton nga burgimi i përjetshëm mikun e tij Dritan Dajti

By | February 8, 2019

Historia e Ramës më djalin, Berisha: Nuk e kam nxjerrë unë, kush “fshihet” pas saj

By | February 5, 2019

Debati për kufijtë e Kosovës përplas ashpër Baton Haxhiun dhe Sali Berishën

By | February 5, 2019

“Si më rrahin dhe gjobisin të fortët e Shijakut”, biznesmeni nxjerr videon

By | February 4, 2019

A iu ndalua Sali Berishës hyrja në SHBA? Ja si përgjigjet Departamenti i Shtetit

By | February 1, 2019

Berisha i përgjigjet Thaçit: Më përpara dal në debat me Vuçiqin, sesa me ty

By | January 31, 2019

Historia e Edi Ramës me diplomaten greke, Berisha: I ndiqte Shërbimi Informativ (video)

By | January 25, 2019