VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mbreti Zog

Mbreti Zog nga Kajro (1949) : “Jam autoriteti i vetëm legjitim shqiptar që prej agresionit italian të 1939. I ftoj të gjithë shqiptarët, pa dallim politik, të bashkohen për një Shqipëri të lirë dhe demokratike.”

By | December 7, 2019
Send this to a friend