VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: amaneti

(Video) “Kur të vdes, atë natë më lëshoni te varri…”, zbulohet amaneti i Nexhmije Pagarushës, i firmosur 17 vite më parë

By | February 7, 2020

Këndi i humorit: Një kinez ishte shumë i sëmurë, shoku i tij shqiptar shkon për ta parë në spital

By | March 24, 2018

Cili ishte amaneti i fundit i Gjergj Fishtës… A u përmbush ai? Nga Andreas Dushi

By | July 14, 2017

Letra e Nolit për Enverin: Konica 4 vjet në dollap, merrni trupin

By | February 26, 2017

Amaneti i Dritëroit: Sot pasdite

By | February 3, 2017

Ja amaneti që la Napoleon Zerva, gjenerali famëkeq që masakroi qindra shqiptarë

By | January 1, 2017

Princ Leka II: Amaneti i babait, Mbretit Leka dhe kauza për ta kthyer Shqipërinë në Monarki

By | January 14, 2016