VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: tenxhere

A është i shëndetshëm gatimi me tenxhere me presion – E vërteta që duhet të dini

By | July 23, 2019

Krem karamel në tenxhere – Si të përgatisni recetën e shpejtë

By | July 16, 2019

Trahana me qumësht – E ngrohtë me shije të mrekullueshme

By | December 29, 2018

Mënyra e shijshme e përgatitjes së karameleve Zana në shtëpi

By | November 7, 2018

Reçel nga mjedrat

By | August 19, 2018

Banane me kanellë – Si ta përdorni për një gjumë të patrazuar

By | August 16, 2018

Gliko me fiq të egër – Receta e ëmbël me shije mahnitëse

By | July 11, 2018

Supë frikase me pulë – Shije nga mjeshtëria e amvisave shqiptare

By | July 1, 2018

Supa e peshkut – Vlera befasuese për shëndetin

By | June 24, 2018

Rozmarina, aftësitë shëruese të bimës së shenjtë

By | June 19, 2018

Ëmbëlsira unike me xhenxhefil – Shije mahnitëse

By | June 18, 2018

Gliko tradicionale shalqini – Dy receta fantastike si ta përgatisni në shtëpi

By | June 14, 2018

Vodka me qershi

By | June 14, 2018

Papare me djathë – Nga më të vjetrat e traditës

By | June 11, 2018

Tavë me mashurka – shije nga më të freskëtat e stinës

By | May 27, 2018

Supë me bizele dhe pulë

By | February 15, 2018

Karamele të bëra vetë, kundër kollës dhe fytit të acaruar!

By | February 13, 2018

Tavë me oriz, mish dhe qumësht

By | February 13, 2018

Supë me krem, bizele dhe pulë

By | February 2, 2018