VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Presidenti serb

Vuçiqit i kërkohet të paraqesë “planin e tij për Kosovën”

By | January 11, 2019

Vuçiç: Kompromisi fitore, Kosova s’duhet të mbetet pa serbë

By | January 6, 2019

Serbia: NATO e ndihmoi krijimin e Ushtrisë së Kosovës

By | December 16, 2018

Vuçiç: Largimi i UNMIK-ut na detyron të mbrojmë njerëzit tanë

By | October 17, 2018

Vuçiç: Kutinë e Pandorës e hapën ata që njohën Kosovën

By | October 6, 2018

KOSOVA S’MUND TË FIRMOSË MË PAK SE NJOHJA NGA SERBIA – Nga SHABAN MURATI

By | June 12, 2018

“Fundi i dialogut do të arrihet… edhe me kompromise të dhimbshme”

By | May 31, 2018

Vuçiçi: Nuk ia dhashë dorën sot Thaçit në Shkup, asgjë nuk i besoj

By | April 28, 2018

Të fitosh dashuri europiane duke mbrojtur Rusinë – Nga Shaban Murati

By | April 16, 2018

Thaçi e Vuçiçi vazhdojnë sot dialogun në Bruksel

By | March 23, 2018

Presidenti serb Vuçiç nis vizitën në Kroaci

By | February 12, 2018

Vrasja në tokën e askujt – Nga Veton Surroi

By | January 20, 2018

Nismë “kulturore” për “Serbinë e Madhe” – Nga SHABAN MURATI

By | August 14, 2017

Çfarë kërkon Vuçiçi nga shqiptarët dhe deklarata e fortë për Kosovën

By | August 10, 2017

Vuçiçi hap një kapitull të ri: Pro dhe kundra njohjes së Kosovës – Nga Sulejman MATO

By | August 2, 2017

Do të flas me Ramën që të bëjmë një takim të përbashkët Serbi-Shqipëri-Itali

By | July 26, 2017

Nikoliçi: Thaçit ia zgjata dorën, por i thashë se je kriminel

By | February 3, 2017

Dialogu Kosovë – Serbi, Nikoliçi kryeson delegacionin serb në takimin e së martës

By | January 22, 2017

Zëri i Amerikës: Presidenti serb Nikoliç paralajmëron Kosovën pas incidentit me trenin

By | January 15, 2017