VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: publike

Bild – Paralajmërimi i gazetarit gjerman: Nesër publikohen përgjime të reja…

By | June 16, 2019

HAMSHORËT E SHTETIT TË KOSOVËS – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | February 10, 2018

Zyrtarët e lartë nëpër ministri, të nëntëpunësuar e milionerë. Ja pronat dhe llogaritë bankare

By | January 15, 2018

Rama i pret fondet ministrave të PD dhe LSI – ja vendimi

By | July 6, 2017

Flet ushtari në Greqi që bëri shqiponjën: Krenar që jam shqiptar (video)

By | February 2, 2017

Rudina Magjistari: Ka dy vjet që më kërcënon një femër

By | March 16, 2016