VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: dosja 339

Prela: Dosja 339 ka 74 persona të akuzuar dhe disa qindra disqe me përgjime

By | June 7, 2019

Rama: Dosja 339 po përdoret për shantazh politik

By | June 7, 2019

Gazetari që plasi ‘bombën’ në BILD paralajmëron: Kam dosjen ‘Tahiri’, të tjera informacione do të publikohen

By | June 6, 2019

Çfarë del nga përgjimet e reja – Pas Dakos, në pyetje edhe shtabi i PS në Durrës

By | May 20, 2019