VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: myslimanë

Ramazani, ja çfarë preferohet të hani për iftar dhe syfyr

By | May 28, 2017

10 fakte që mund të mos i keni ditur për muajin e Ramazanit

By | May 26, 2017

Si shkojnë mes tyre mirditorët – katolikë e myslimanë? – Nga Gani MEHMETAJ

By | May 10, 2017

Unë nënën e kam patur myslimane, babain orthodoks! – Nga AJTANGA LUBONJA

By | April 16, 2017

Festa e Pashkëve: Pa Zot nuk ka paqe

By | April 16, 2017

Aung San Suu Kyi mohon “spastrimin etnik” kundër myslimanëve

By | April 6, 2017

Hawaii do të sfidojë në gjykatë urdhrin e ri të ndalimit të udhëtimit

By | March 8, 2017

Trumpi nënshkroi urdhërin e ri ekzekutiv për emigracionin

By | March 6, 2017

Trumpi mund ta nënshkruajë urdhrin e ri të ndalesës së udhëtimit më 6 mars

By | March 5, 2017

SHBA, myslimanët kërkojnë që Trumpi të trajtojë shqetësimet e tyre

By | February 24, 2017

SHBA shtyn publikimin e ndalesës së re të udhëtimit

By | February 23, 2017

16 shkurti – “Një ditë pa emigrantë” në SHBA

By | February 16, 2017

Shteti i Virxhinias anulon ndalesën e vizave të Trumpit

By | February 14, 2017

‘Hidden Figures,’ ‘Fences’ fitojnë çmimet kryesore të kritikës

By | January 30, 2017

Në protestat kundër Trumpit: ‘Budalla brina s’ka’

By | January 29, 2017

Trump urdhëroi pezullimin e emigrimit nga vendet myslimane

By | January 28, 2017

Çifti i nënçmuar nga Trumpi, zgjidhen myslimanët e vitit në SHBA

By | December 18, 2016

A duhet të kemi frikë nga islami? – Nga Hamed Abdel-Samad*

By | December 1, 2016

Në xhami: qimja e Pejgamerit dhe kryqi – Nga Gani Mehmetaj

By | October 4, 2016

Papa: të mos i përgjigjemi urrejtjes me urrejtje

By | September 25, 2016

Mbi një milion besimtarë arritën në Arabinë Saudite për të kryer Haxhin

By | September 6, 2016

Merkel: E papranueshme që vende evropiane të refuzojnë refugjatët myslimanë

By | August 29, 2016

Pakistani, vendi ku gërshetohen shumë popuj e kultura

By | August 22, 2016

Letër myslimanëve të Facebook-ut – Nga Mehmet Kraja

By | July 8, 2016