VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: klerikët

Dom Artur Jaku: Kisha lumturoi vetëm martirët që arriti të dokumentonte

By | November 4, 2019

11 MARS 1948, ORA 05.00; TEK ZALLI I KIRIT, SHKODER – Nga Fritz RADOVANI

By | March 10, 2018

Hoxhaj: Ekstremizmi i të rinjve në Ballkan vjen nga OJQ-të e huaja dhe klerikët

By | September 27, 2016

THUAJA HËNËS – Poezi të zgjedhura nga VEHBI SKËNDERI – Në 5 vjetorin e ndarjes nga jeta

By | June 13, 2016