VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ministër i Jashtëm

Cakaj flet si ministër i Jashtëm dhe u përgjigjet kritikëve: Mosha ime e re u është dukur faj

By | January 23, 2019

Pacolli kundër Haradinajt, kërkon të hiqet taksa ndaj Serbisë

By | January 16, 2019

Berisha: “Edi Rama nuk mund të jetë Ministër i Jashtëm, ia ndalon Kushtetuta”

By | January 14, 2019

Më 14 janar 1919 lindi Giulio Andreotti, Divi i Politikës italiane të Shekullit XX

By | January 14, 2019

Rama e zgjodhi ministër të Jashtëm, ç’thotë për Gent Cakajn profesori i tij

By | December 31, 2018

Ignazio Cassis: “Politika e jashtme është politikë e brendshme”

By | February 1, 2018

DITARI I URREJTJES SË PASKAL MILOS NDAJ IBRAHIM RUGOVËS – Nga REXHEP SHAHU

By | January 21, 2018

Konservatori Sebastian Kurz shpall fitoren në zgjedhjet e Austrisë

By | October 15, 2017

“Blic” ‘zbulon’ bisedën mes Vuçiqit e Pacollit në takimin e papritur në OKB

By | September 24, 2017

BE-ja ia njeh Serbisë rolin e gjykatësit rajonal – Nga Augustin Palokaj

By | October 5, 2016

Serwer-Thaçit: Mund të jesh mes të akuzuarve të Gjykatës Speciale

By | February 28, 2016

Kosovë: Kujtohet 117 vjetori i Lidhjes së Pejës

By | January 23, 2016