VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: masë sigurie

Nënpresidenti Pence mban distancë nga Presidenti Trump

By | May 13, 2020

Nis dezinfektimi i rrugëve B dhe C në Prishtinë

By | March 17, 2020