VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Nancy Pelosi

Raporti i Muellerit: Thellohen përçarjet midis demokratëve dhe Departamentit të Drejtësisë

By | May 3, 2019

Raporti i Prokurorit të Posaçëm Mueller, mbi 300 faqe

By | March 29, 2019

Pelosi kundër nxjerrjes së Trumpit në votëbesim

By | March 12, 2019

Trump, dakord ta shtyjë fjalimin për gjendjen e vendit

By | January 24, 2019

Shtëpia e Bardhë nuk ndryshon planet për fjalimin

By | January 23, 2019

Trumpi ia anulon Pelosit udhëtimin me aeroplan ushtarak në Afganistan

By | January 18, 2019

SHBA, Kongresi i ri bën betimin, Pelosi merr drejtimin e Dhomës

By | January 4, 2019

Pelosi, kryetarja e re e Dhomës së Përfaqësuesve

By | January 3, 2019

SHBA, bashkëpunim apo rivalitet pas zgjedhjeve

By | November 8, 2018

SHBA: Demokratët rimarrin kontrollin e Dhomës së Përfaqësuesve

By | November 7, 2018

Demokratët në SHBA kërkojnë përgjigje më të ashpër kundër ndërhyrjes ruse

By | January 10, 2018

Ligjvënësit amerikanë kërkojnë hetime për familjarët e Presidentit Trump

By | July 14, 2017

Mbështetje e gjerë në Kongres për sulmin amerikan në Siri

By | April 7, 2017

Demokratët thonë se i kanë votat për marrëveshjen me Iranin

By | August 20, 2015