VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: paketë antishpifje

Zëri i Amerikës – KiE dërgon në Komisionin e Venecias “paketën antishpifje”

By | January 23, 2020

“Paketa antishpifje”, KiE: Nevojë për përmirësim urgjent

By | December 17, 2019

BIRN: Qeveria rikthen fshehtas projektligjet drakoniake kundër medias

By | July 4, 2019

MESAZHI PËR VITIN E RI: TË MBROHET FJALA E LIRË DHE DEMOKRACIA! – Nga Frank Shkreli

By | December 28, 2018