VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Julian Assange

Julian Assangit iu ofrua falje nga administrata Trump, thotë avokati i tij

By | February 20, 2020

Sekretari britanik nënshkruan urdhërin për ekstradimin e Julian Assange

By | June 13, 2019

Aktorja Pamela Anderson e takon në burg Julian Assangen

By | May 7, 2019

Rreth njëzet juristë zviceranë bëjnë thirrje: “Ta shpëtojmë Julian Assangen në Zvicër”

By | May 2, 2019

Julian Assange dënohet me 50 javë burgim

By | May 1, 2019

VIDEO/ Filmuan arrestimin e Assange, media ruse sfidon britanikët: Ne punojmë kur ju flini

By | April 25, 2019

Departamenti Amerikan i Drejtësisë padit Julian Assangen

By | April 11, 2019

Arrestohet në ambasadën e Ekuadorit themeluesi i Wikileaks

By | April 11, 2019

Assange do të dëbohet nga ambasada e Ekuadorit

By | April 5, 2019

Cohen pretendon se Donald Trumpi ishte në dijeni të imeillave nga WikiLeaks

By | February 27, 2019

SHBA ngre akuza ndaj themeluesit të WikiLeaks, Julian Assange

By | November 16, 2018

Jeton prej 5 vitesh në ambasadë, themeluesi i Wikileaks merr nënshtetësinë e Ekuadorit

By | January 11, 2018

Assange: Nuk fal, as nuk harroj

By | May 19, 2017

Suedia pushon hetimet ndaj themeluesit të WikiLeaks

By | May 19, 2017

Sessions: Arrestimi i Julian Assange do të jetë përparësi e SHBA

By | April 21, 2017

Assange: Rrjedhja e emailave nuk kishte burime ruse

By | January 4, 2017

Suedia do të marrë në pyetje Assangen në Ambasadën e Ekuadorit në Londër

By | August 11, 2016

Assange: Po hetojmë për taksat që nuk ka paguar Trumpi (video)

By | August 7, 2016

Assange flet pas vendimit të OKB-së

By | February 6, 2016

Julian Assange: Do të dorëzohem tek autoritetet britanike

By | February 4, 2016

Reporters sans Frontieres: Monumenti i Kurajos – Anything to Say ? – në Qendrën Pompidu në Paris – vizitojeni

By | September 20, 2015

Assange – Seks, leaks dhe drejtësia suedeze

By | August 19, 2015

Franca ia refuzon azilin Assanges

By | July 3, 2015