VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: flokët

Rënia e flokëve – Kur kthehet në problem dhe nga çfarë shkaktohet

By | December 13, 2019

Berberi i presidentëve (video)

By | August 29, 2019

Trajtimi me katër përbërës të thjeshtë për rigjenerimin e flokëve

By | August 6, 2019

Kura më e mirë kundër hollimit të flokëve – Shkaqet dhe trajtimet natyrale

By | July 10, 2019

Shkaqet pse ju bien flokët – Gabimet që mund t’i ndreqni që tani

By | March 29, 2019

Shkaqet befasuese pse bien flokët – Kurat natyrale

By | December 4, 2018

Kafja më shumë se pije…, këshilla të vyera për ta përdorur edhe si maskë bukurie

By | May 18, 2018

Po ju dalin thinjat? Provoni këtë maskë për flokët

By | February 13, 2018

6 ndryshime që i ndodhin trupit gjatë dushit, kur qëndroni më tepër seç duhet

By | February 9, 2018

Këndi i humorit: Pasi u martuan, të nesërmen burri shkon në punë

By | August 25, 2017

Këndi i humorit: “Doktor, unë dhe ime shoqe kemi lindur një djalë me flokë të kuqe…

By | August 9, 2017

Aplikoni këtë maskë dhe flokët tuaj do rigjejnë shkëlqimin

By | June 2, 2016

Për flokë të fortë, të shëndetshëm, të shkëlqyer, me volum dhe jo vetëm kaq, lexoni…

By | April 9, 2016

E DASHURA IME – Poezi nga EDWARD ESTLIN CUMMINGS Përktheu: SKËNDER BUÇPAPAJ

By | June 27, 2015