VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: krimet serbe

Prokuroria Speciale hetim pas dëshmisë së publikuar nga Flora Brovina

By | May 16, 2019

Fqinjët na e sollën turkun në Gadishullin Ilirik – Nga GANI MEHMETAJ

By | October 1, 2018

Aleanca e nostalgjikëve të Serbisë e të Turqisë (1) – A i kemi serbët vëllezër? – Nga GANI MEHMETAJ

By | June 25, 2018

Kush e do Turqinë e Serbinë? – Nga Gani Mehmetaj

By | May 2, 2018

Ivica Daçiç, pioneri i Millosheviqit: nuk ishim me Hitlerin… – Nga Skënder Karaçica

By | May 2, 2018

Rrëfimi shokues i ish-ushtarit serb: Ja çfarë bëmë me kafkat e shqiptarëve

By | August 29, 2017

Operacioni Oluja ose krimet e të tjerëve

By | August 4, 2015

RUSIA DHE GJENOCIDI SERB NË SREBRENICË – Nga FRANK SHKRELI

By | July 9, 2015

Kongresi Amerikan miratoi Rezolutën për gjenocidin ndaj Srebrenicës

By | July 9, 2015