VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sri Lanka

Humbi tre fëmijët pas shpërthimeve terroriste në Sri Lanka, flet miliarderi i ASOS

By | April 27, 2019

ISIS merr përgjegjësinë për shpërthimet në Sri Lankë

By | April 24, 2019

SRI LANKA: MARTIRIZIMI I TË KRISHTERËVE NUK KA MBARUAR – Nga ANDREA RICCARDI, themelues i Bashkësisë së Shën Exhidit – Përktheu Eugjen Merlika

By | April 23, 2019

Ditë zie kombëtare dhe gjendje emergjence, në Sri Lankë mbahet funerali i parë masiv

By | April 23, 2019

Sri Lanka teston me sukses reshjet artificiale të shiut

By | March 22, 2019