VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Antiterrori

Sinjale për sulme terroriste në Shqipëri? Mobilizohet Policia e Shtetit, shtohen policët dhe agjentët në terren

By | August 24, 2017

Antiterrori shoqëron në polici ish-marinsin amerikan që kontaktoi PD për protestën

By | May 13, 2017

Kavaja në protestë: Ja kë mban Antiterrori nën vëzhgim

By | May 4, 2017

I dërguan e-mail kërcënues Tahirit, ja si dëshmuan në polici dy autorët

By | November 17, 2015