VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Stephen Hawking

Mjekët izraelitë zbulojnë molekulën që mund të shpëtonte Stephen Hawking

By | June 25, 2019

Hiri i fizikanit Stephen Hawking varroset në Londër

By | June 15, 2018

Hawking do të varroset pranë varreve të Darvinit dhe Njutonit

By | March 20, 2018

Shkencëtarja Laura Mersini Houghton: “Vdekja e gjeniut Hawking ishte një humbje për të gjithë ne”

By | March 16, 2018

Një gjeni si Stephen Hawking – Nga Andon Dede, Nju York

By | March 15, 2018

Pas 50 vitesh në karrige me rrota, ndërron jetë fizikani më i famshëm në botë Stephen Hawking

By | March 14, 2018

Stephen Hawking bën paralajmërim rrënqethës

By | November 14, 2017

Stephen Hawking: Për faj të Trumpit, Toka do të digjet

By | July 3, 2017

Hawking përsëri: Duhet të largohemi nga Toka

By | June 23, 2017

Më 8 janar 1942 lindi Stephen Hawking, astrofizikan gjenial

By | January 8, 2017

FOTO+VIDEO/ Roboti që tmerron njerëzimin

By | January 2, 2017

Stephen Hawking: Jemi vetëm 1 mijë vite larg nga shfarosja. Duhet të arratisemi nga ky planet dhe të gjejmë një tjetër

By | November 17, 2016

Hawking: Njerëzimi do të zhduket nëse nuk gjendet planet tjetër për të jetuar

By | November 16, 2016

Stephen Hawking: Suksesi i Trumpit më i pashpjegueshëm se sekretet e Universit

By | May 30, 2016

Një mision i ri në kërkim të jetës jashtë sistemit tonë yjor

By | April 25, 2016

Laura Mersini-Houghton, Shkencëtarja e famshme shqiptaro-amerikane me Stephen Hawking

By | April 19, 2016

Fizikanti anglez Stephen Hawking e braktis ateizmin: Po, Zoti ekziston!

By | February 12, 2016

Hawking: Njeriu rrezikon të zhduket, ai duhet të largohet nga Toka

By | January 19, 2016

Stephen Hawking: Gratë janë misteri më intrigues

By | October 10, 2015

“Bomba” e Stephen Hawking: “Do të shpëtojmë duke ikur nga Toka”

By | September 27, 2015