VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: familje bujare

Më 1 tetor 1945 lindi Jusuf Gërvalla, poet dhe atdhetar i shquar shqiptar

By | October 1, 2016

VDIQ ISH I IZOLUARI DHE I BURGOSURI POLITIK, ZYMER ZYMERAJ – Nga SEJDI BERISHA

By | July 17, 2016