VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Bedri Çoku

Rrëfen Bedri Çoku: Klithmat e nëndheshme që tronditën Shqipërinë. Si u pushkatuan në kampin e Spaçit; Koprenca, Kokomani dhe Lezha

By | June 21, 2019

KUR SHOKËT TË “VRISNIN” PAS SHPINE… Nga Bedri ÇOKU

By | June 20, 2019

Kush ishte polici më famëzi i burgut të Burrelit, i besuari i Ministrit të Brendshëm të diktaturës

By | January 6, 2019

Intervista – BEDRI ÇOKU: POLICËT NË REVOLTËN E SPAÇIT VRANË EDHE QENIN E TË BURGOSURVE

By | May 17, 2017

Lotë që nuk shteren – Qafë Bari dhe Spaçi – Nga Enver Memishaj

By | December 8, 2015