VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Adem Salihaj

Adem Salihaj: Vazhdoj të jem kundër koalicionit me PDK-në

By | September 24, 2016

Adem Salihaj: Statuti i LDK-së ia lejon Gërvallës pjesëmarrjet në mbledhje

By | May 25, 2016

Prokuroria: 100 mijë euro u dhanë për vrasjen e Nazim Bllacës

By | May 3, 2016

Salihaj i kundërpërgjigjet Mustafës: Ku ishin deputetët e LDK-së gjatë pauzave?

By | February 27, 2016

Deputeti i LDK-së Adem Salihaj nuk do të marrë pjesë në seancë

By | February 26, 2016

Adem Salihaj: Anarkia në Kosovë është skenar i SHIK-ut dhe Kadri Veselit

By | October 15, 2015

Nja dy fjalë për Adem Salihajn e LDK së – Nga MILAIM ZEKA

By | October 8, 2015