VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Shqiptaro-Gjermane

SHOQATA “SALI ÇEKAJ” BËRI ZGJEDHJET DHE FESTOI PAVARËSINË E KOSOVËS

By | March 22, 2017

SHOQATA “SALI ÇEKAJ” – MIJËRA EURO PËR HUMANITET – Nga GAZMEND DASHI e IDRIZ ZEQIRAJ

By | January 15, 2017