VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Hong Kong

Kina zgjat mandatin e Parlamentit të Hong Kongut për “jo më pak se një vit”

By | August 11, 2020

Arrestohet njëri ndër biznesmenët më të njohur në Hong Kong

By | August 10, 2020

HONG KONGU, KINA: PAMBROJSHTMËRIA E KOMUNIZMIT Nga Renato Cristin E përktheu Eugjen Merlika

By | June 7, 2020

Trump urdhëron dhënien fund statusit special të Hong Kongut

By | May 30, 2020

Kina kërcënon Shtetet e Bashkuara për Hong Kongun

By | May 26, 2020

Evropa, Perëndimi, Kina dhe Rusia – Nga Jamie Dettmer

By | August 24, 2019

Kina vendos forca sigurie në kufi me Hong Kongun

By | August 16, 2019

Vijon protesta e përgjakshme në Hong Kong, dhjetëra të plagosur

By | August 12, 2019

Përshkallëzohet situata në Hong Kong

By | August 12, 2019

Zyrihu, qyteti i dytë më i shtrenjtë në botë

By | March 16, 2018

Ish-agjenti i CIA-s rrezikohet me burg, shkaku i tij u vranë 20 informatorë

By | January 17, 2018

Sophia, roboti i parë në botë me shtetësi dëshiron të krijojë familje

By | November 25, 2017

Hong Kong, qyteti më i shtrenjtë në botë

By | June 22, 2016

Futboll: Hong Kong, trajnerja e parë femër e çon ekipin e meshkujve drejt titullit

By | April 23, 2016

Hong Kong – Helmohet Rita Ora

By | December 27, 2015

Edi Rama promovon veten e tij – Ekspozita e kryeministrit shqiptar në Hong Kong përçan kritikët Nga Fatjona Mejdini BIRN Tirana

By | October 30, 2015

Ngado që vete, pikturat i merr me vete – Rama hap ekspozitë në Hong Kong

By | October 29, 2015