VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: flakët

Zëri i Amerikës: Tiranë, protesta e opozitës, tensione para Parlamentit

By | May 11, 2019

Dhjetëra të vdekur nga rrëzimi i avionit rus

By | May 6, 2019

Katedralja Notre Dame përfshihet nga zjarri

By | April 15, 2019

Defekt në rrjetin elektrik, përfshihet nga flakët godina e Autoritetit të Dosjeve

By | February 1, 2019

Muzeu më i vjetër në Brazil përfshihet nga flakët

By | September 3, 2018

Zjarret masive në Athinë, Tsipras merr të gjitha përgjegjësitë

By | July 27, 2018

Greqia po përjeton shok nga fatkeqësia e zjarrit

By | July 25, 2018

Zjarri në Kaliforni, më shkatërruesi që nga viti 1932

By | December 23, 2017

Flakët shkrumbojnë mbi 130 mijë hektarë dhe qindra shtëpi në Kaliforni

By | December 9, 2017

Mali i Zi kërkon ndihmë ndërkombëtare për luftimin e zjarrit

By | July 18, 2017

Dhjetëra të plagosur dhe të zhdukur nga rrëzimi i autobusit në Gjermani

By | July 3, 2017

Portugali, 3 ditë zie për viktimat e zjarrit

By | June 18, 2017

Flakët përfshijnë një kullë në Londër

By | June 14, 2017

DIGJEN MBI 300 MIJË RRËNJË ULLINJ E VRESHTA NË NJË FSHAT TË FIERIT

By | June 28, 2015