VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Florijana Ismaili

Mes lotëve dhe pikëllimit, i jepet lamtumira Florijana Ismailit

By | July 9, 2019

“Pusho në paqe”, Young Boys homazhe për futbollisten shqiptare-zvicerane

By | July 3, 2019

204 metra thellësi, gjendet trupi i pajetë i futbollistes shqiptare

By | July 2, 2019

Rrënjë shqiptare, talent dhe personalitet, ja kush ishte Florijana që u zhduk në liqen

By | June 30, 2019