VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Qasem Soleimani

Irani po e minon procesin e paqes në Afganistan, thotë Pompeo

By | January 8, 2020

Intervista – Thomas: Konflikti i hapur SHBA-Iran nuk ka gjasa

By | January 8, 2020

Presidenti Trump kërcënon Irakun me sanksione nëse dëbohen forcat amerikane

By | January 6, 2020

Trump: SHBA do të godasë Iranin me “pajisje të reja” nëse sulmohet

By | January 5, 2020

SHBA-ja paralajmëron për sulme të mundshme kibernetike nga Irani

By | January 5, 2020

Trump: Nëse Irani na sulmon, ne do të godasim 52 pozicione iraniane

By | January 5, 2020

Kombëtarja e SHBA-ve në futboll anuloi kampin në Katar

By | January 4, 2020

Kremlini mohon takimin në mes të Putinit dhe gjeneralit iranian

By | December 16, 2015