VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: gjobëvënie

Zbardhet dosja e plotë e Shullazit: Si e kërcënoi biznesmenin dhe rektorin e Universitetit të Tiranës

By | October 3, 2018

Berisha: “Kush është zyrtarja që pagoi 10 mijë euro për të mos i publikuar video-skandalin”

By | February 27, 2017

Nieuwe Revu: Si po bëhet sunduese mafia shqiptare në Hollandë

By | June 2, 2016

Atentati në Vlorë – kush ishte Armando Sulejmani

By | May 23, 2016