VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Lufta e UÇK

PSE DHE KUSH PO E KUNDËRSHTON JUSUF BUXHOVIN..? Nga Abas Fejzullahi

By | July 17, 2019

Kriminelët tradhtarë bastardë shqipfolës që masakruan në pabesi ushtarakët profesionistë kolonel Ahmet Krasniqi dhe kolonel Tahir Zemaj

By | July 17, 2019

Jo – Reagimeve dekonstruktive / Po – Debatit konstruktiv – Nga Ibrahim Kelmendi (video)

By | July 16, 2019

Mbështetja për Buxhovin, mbështetje e së vërtetës dhe vlerave të demokracisë – Nga Florim Zeqa

By | July 15, 2019

Jusuf Buxhovi dhe Galileo – Nga Ilir Muharremi

By | July 14, 2019

Haradinaj letër ambasadave të huaja për rastin Blakaj

By | August 23, 2018

Gjykata Speciale e Kosovës pret dritën jeshile nga Brukseli

By | June 2, 2016

INVALIDI – Poezi nga RRUSTEM GECI

By | May 7, 2016