VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: demarkacionin

Edhe një përpjekje për ratifikimin e Demarkacionit

By | February 23, 2018

Letër Kuvendit të Kosovës: Mos e ratifikoni Demarkacionin

By | June 15, 2016

Opozita manifeston sot ‘Për Republikën’ në Gjilan

By | December 12, 2015

Marrëveshja për demarkacionin mes rishikimit dhe anulimit

By | December 11, 2015

Mali i Zi: Nuk duam të kemi kurrfarë mospajtimesh me Kosovën

By | December 10, 2015

Ymeri: Gjakova po iu thotë JO marrëveshjeve

By | December 5, 2015

Opozita: Vazhdojmë protestat kundër Asosacionit dhe demarkacionit, Kuvendi është degraduar nga diktatura e numrave

By | December 3, 2015

Kosovë: Ish të burgosurit politikë kundër dhunës dhe arrestimeve

By | December 1, 2015

Lunaçek: Arrestimi i Kurtit sipas procedurave, por në kohë të papërshtatshme

By | November 30, 2015

PDKLDK-ja: versionet zyrtare rreth arrestimit të Albin Kurtit

By | November 28, 2015

Opozita në Kosovë: Bashkë kundër atyre që po e shkatërrojnë vendin

By | November 21, 2015

Osmani dhe Deda, plan për ta nxjerrë Kosovën nga kriza

By | November 21, 2015

AAK kërkon lirimin e menjëhershëm të deputetes Donika Kadaj-Bujupi

By | November 18, 2015

Die Welt: Në Kosovë po qeveris kaosi

By | October 25, 2015

Presidenti amerikan përgëzon Kosovën për demarkacionin me Malin e Zi

By | September 18, 2015