VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Festivali i 34-t i Filmit të Varshavës

Filmi “Delegacioni” me skenar të Artan Minarollit dhe regji të Bujar Alimanit fitoi çmimin e madh në Festivalin e Varshavës

By | October 22, 2018
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Send this to a friend