VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Xhevdet Ferri

“Edi Rama ishte i fejuar me Matilda Makoçin, vinte në xhirime, por…”- Regjisori rrëfen prapaskenat e filmit “Hijet që mbetën pas”: Çfarë ndodhi në zyrën e Ramiz Alisë

By | February 2, 2020

Arti në zi! Përcillet për në banesën e fundit aktori Xhevdet Ferri, familjarë dhe kolegët artistë i japin lamtumirën (FOTOT)

By | January 17, 2020

“Dje i shkova në spital” Ndriçim Xhepa tregon sëmundjen që i mori jetën Xhevdet Ferrit –

By | January 16, 2020

Shuhet në moshën 59-vjeçare Xhevdet Ferri, aktori i interpretimeve brilante në “Përrallë nga e kaluara” dhe dhjetëra filma të tjerë

By | January 16, 2020

Filmi “Delegacioni” me skenar të Artan Minarollit dhe regji të Bujar Alimanit fitoi çmimin e madh në Festivalin e Varshavës

By | October 22, 2018