VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Angelika Viets

Ambasadorja gjermane në Kosovë: Prapa krizës janë lufta për pushtet, armiqësitë dhe frika e politikanëve (intervista)

By | August 8, 2017

SHBA dhe Gjermania: Bashkëpunoni me Specialen!

By | July 7, 2017

Jo kategorike formave të Guerriljes urbane! Dardan Molliqaj,mercenar i Hashim Thaçit! – Nga Elida Buçpapaj

By | November 19, 2015

Ambasadorja e Gjermanisë: Protestat mund të jenë tentativë për bllokimin e Gjykatës Speciale

By | November 18, 2015

Ambasadorja e Gjermanisë në Kosovë Angelika Viets: S’ka bllok opozitar, ka interesa

By | October 16, 2015

Ambasadorja gjermane e prerë: Zgjedhjet e reja, skenari më i keq për popullin e Kosovës

By | October 6, 2015