VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: treni

Me dy vagonë, xhama të thyer dhe 40 km/ orë, kështu udhëtohet me tren në Shqipëri

By | August 8, 2019

Këndi i humorit: Duke ecur një elefant kalon shinat e trenit, kur vjen treni dhe e përplas

By | January 7, 2019

Gjermania vë në përdorim trenin e parë në botë me hidrogjen

By | September 18, 2018

Edhe njëherë për “Treni i Pejës”! MADHËSHTIA E SHKRIMIT APO TRISHTIMI I HISTORISË – Nga Sejdi BERISHA

By | June 25, 2018

Treni i linjës Milano-Basel del nga shinat

By | March 23, 2017

Intervista: Mappes-Niediek: “Europa është një fuçi baruti, Ballkani një fitil”

By | February 17, 2017

Mustafa: Kosova dëshiron marrëdhënie të mira me Rusinë

By | February 3, 2017

Treni i bukur-modern rus, por me përmbajtje çetniko-nazifashiste serbe, nuk kalon në Kosovë! – Nga Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | January 16, 2017

Vështrim Treni shovenist ruso –serb dhe politika serioze e shteteve perëndimore?! Nga Skënder MULLIQI

By | January 15, 2017

Qeveria: Treni u kthye mbrapsht, nuk u lejua të hynte në territorin e Kosovës

By | January 14, 2017

Zvicër, gjashtë të plagosur në një tren

By | August 14, 2016