VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: tigan

Picë e pjekur në tigan – Si ta përgatisni plot shije vetë në shtëpi

By | September 4, 2019

Receta e shijshme e piteve të tiganit me gjalpë të freskët

By | July 31, 2019

Kek super i butë – Shije e lehtë fantastike

By | November 7, 2018

Spinaq i pjekur me krem kosi

By | August 15, 2018

Këndi i humorit: Një gjirokastrit hyp lart në taracë për të rregulluar antenën e televizionit

By | August 8, 2018

Si të veproni që patëllxhanët të mos thithin shumë vaj

By | June 14, 2018

Kungulleshka me kos dhe hudhër për një darkë të lehtë

By | June 1, 2018

Gatime: Pite fshati

By | May 25, 2018

Gatime: Tavë Prizreni

By | May 25, 2018

Tavë me spinaq dhe qepë

By | February 13, 2018

Mëngjesi ideal me shumë proteina dhe pak kalori

By | February 5, 2018

Çorbë me pulë

By | February 2, 2018

Kek me arra

By | February 2, 2018