VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: gjalpë

Papare me gjizë në vetëm pesë minuta – Shija e ngrohtë

By | November 11, 2019

Receta e shijshme e piteve të tiganit me gjalpë të freskët

By | July 31, 2019

Gurabiet – Të preferuarat e kujtimeve të fëmijërisë

By | February 1, 2019

Kajmakpare – E ëmbël me sherbet dhe arra

By | June 28, 2018

Supë me pulë dhe kërpudha

By | June 12, 2018

Omëletë franceze: Mënyra më e bukur dhe më e lehtë e gatimit të vezëve!

By | June 12, 2018

Supa e Beut – Shije nga tradita e vjetër prizrenase

By | June 11, 2018

Qeshqek tradicional – Receta e shijshme e pulës me grurë

By | June 11, 2018

Kasatë e ftohtë shtëpie – Më e ëmbla dhe e freskëta për verën

By | June 11, 2018

Tavë me presh e qumësht

By | June 3, 2018

Konsumimi me tepri i qumështit rrit rrezikun e Parkinsonit

By | June 17, 2017