VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: miell misri

Bukë misri me vaj ulliri – Receta me butësinë dhe aromën më të mirë

By | August 27, 2019

Fërgesë me miell misri, gjizë dhe hudhra – Traditë dhe shije

By | July 18, 2019

Fërgesë me patëllxhanë dhe miell misri – Shije perfekte

By | August 10, 2018

Supë pule me miell misri dhe kos – Receta e lehtë plot shije dhe shëndet

By | August 2, 2018

Qofte me miell misri dhe djathë – Nga recetat e vjetra shqiptare

By | July 16, 2018

Shapkati i Lazaratit – Trashëgimi e kulinarisë shqiptare

By | July 13, 2018

Maza e Zier – Receta sekrete nga nënat shqiptare

By | July 8, 2018

Fli me miell misri dhe presh – Receta fantastike e sofrave shqiptare

By | June 18, 2018

Petë me miell misri dhe presh – Nga më të mirat e traditës

By | June 11, 2018

Fërgesë me miell misri, gjizë dhe hudhra – Traditë dhe shije

By | June 7, 2018

Qofte me presh dhe miell misri – Shije unike nga amvisat

By | June 3, 2018

Hallvë me miell misri dhe arra – një nga delikatesat e amvisave

By | May 31, 2018

Gatime: Hithenik

By | May 25, 2018

Gatime: Pite fshati

By | May 25, 2018